Düğme ve Çıt Çıt

Tanış Fermuar ve Tanış Fermuar Stocko imzasıyla metal düğme, çıtçıt ve rivetleri sınırsız yaratıcılık olanağı ve yüksek kalite standartlarında sunuyoruz.

Müşterilerimizin ihtiyaç ve isteklerine uygun olarak teknik servis ve desteğimizi  ürün ve birleştirme makinaları geliştirerek sunuyoruz.

Düğme Çeşitleri

Kot Düğmeleri: Tanış Fermuar kot düğmeleri standart ya da özel tasarım ve şekillerle yüksek kalite standartlarında üretilmektedir.

Rivetler: Rivetler, genellikle kotlarda kullanılır. Rivetlerimiz çeşitli stil ve tasarımlarla müşterilerimiz için üretilmektedir.

61 Sistem/ DUR 4: Bu birleştiriciler ceketler, ağır deri kıyafetler ve aksesuarlar  öncelikli olmak üzere, genellikle dış giyimde kullanılmaktadır. Güçlüdürler ve yıkamaya, ütülemeye ve kuru temizlemeye uygundurlar. Geniş kaplama çeşitleri ile standart tasarımlar ve müşteriye özel logo uygulamamız bulunmaktadır. 

54 Sistem DUS 4: Bu birleştirici çeşidimiz genellikle dış giyimde, deride ve hafif uygulamalarda kullanılmaktadır. Geniş kaplama çeşitleri ile standart tasarımlar ve müşteriye özel logo uygulamamız bulunmaktadır. 

BEBEK ÇIT ÇITI: Bu çıtçıtlar elastik ve örme ürünlerde kullanılmakla beraber öncelikli olarak çocuk ve bebek giyiminde, iç çamaşırlarında ve nevresim gibi ev tekstili ürünlerinde tercih edilmektedir. 12,14,15,16,33 ve 60 ligne boyutlarında  bulunmakta ve iş kıyafetlerinde paslanmaz çelikten üretilmektedir.

 

KANCA: Genellikle etek ve pantolonlarda kullanılan standart model bir kancadır. Değişik kaplama ve model çeşitleriyle müşterilerimize sunulmaktadır.

ZAMAK: YKK’da metal etiket, levha gibi malzemelerin yapımında zamak kullanılıyor.

LINE SNAP™ (Şerit Çıtçıt):  Dikilebilir şerit üzerine enjekte edilmiş plastik çıtçıtlarımızın ürüne uygulanması oldukça kolaydır. Bu çıtçıt çeşidimiz ekstra güvenliği sebebiyle bebek giyimlerinde, nevresimlerde ve iç giyimde tercih sebebi oluyor.

ZNAP™ (Şerit Kanca) : Şerit kancalarımız 30 mm ve 50 mm alternatifleri ve geniş renk seçeneği ile sizlere sunulmaktadır.

Ürün Özellikleri

KAPLAMALAR: Tanış Fermuar'ın çok çeşitli metal bileşimi ile 50 tip standart kaplama yapılmaktadır.

  • KENSIN®:  Metal atıklar tekstil ürünlerinde oldukça endişe yaratmaktadır. Özellikle de üretim sırasında kırılan iğnelerin giysilerde kalması istenmeyen durumlara sebebiyet vermektedir. Tanış Fermuar, fermuar ve metal ürünlerini 'Kensin®’ markası altında üretiyor. Bu sistemde ürünlerin metal kısımları, dedektörden etkilenmeden geçmekte, sadece metal atığa rastlandığı takdirde uyarı vermektedir. Bu sayede giyecekler üretimin her sürecinde metal atıklar için kolayca kontrolden geçmektedir.
  • ANTİ NİKEL ÜRÜNLER: Nikelin tenle direkt temas halinde olması bazen ciltte ciddi problemlere sebep olabilmektedir. Bu sebeple Tanış Fermuar, “anti-nikel” olarak tanımlanabilen Avrupa standartları doğrultusunda nikelin çözülme oranına uygun (94/27/EC) ürünler geliştirmektedir.

    MÜŞTERİYE ÖZGÜ TASARIMLAR: Tanış fermuar'da çıtçıt, düğme ve rivetlerde standart tasarımların yanı sıra müşteriye özel tasarımlar da geliştirilmektedir.